Falticeni forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ofer la schimb camera video sony pentru o gentuță

In jos

Ofer la schimb camera video sony pentru o gentuță Empty Ofer la schimb camera video sony pentru o gentuță

Mesaj  c_anicai Joi Iun 21, 2012 11:15 pm

Ofer la schimb pentru o geanta, una buc camera video model Sony TRV20E

Se vinde cu tot ce include la suma de 250 lei sau se da la schimb pentru o geanta de camera video model Fancier_WB-HDC-666 sau alt model mai bun.

Camera este intradevar mai veche dar in 2003/2004 a costat 1400$
Detalii tehnice aici: http://www.dooyoo.co.uk/digital-camcorder/sony-dcr-trv-20/details/
Ofer la schimb camera video sony pentru o gentuță Trv20e_1_tOfer la schimb camera video sony pentru o gentuță Trv20e_2_t
Ofer la schimb camera video sony pentru o gentuță Trv20e_3_tOfer la schimb camera video sony pentru o gentuță Trv20e_4_t

Include - accesorii originale incarcator, acumulator, cabluri A/V, card 32 mb si gentuta chinezeasca din poza.
Ulterior am cumparat o lentila wide Aico si inel adaptare lentila 37->49mm, accesorii care se includ.
--------------------------
Este functionala pe mod filmare/redare fara probleme, insa conectorul iee1394 nu a mers de cand am cumparat-o, La inceput nu am stiut de acest lucru deoarece in acea perioada nu editam pe calculator. Am facut captura prin cablurile analogice pe dvd recorder. Se poate inlocui mufa respectiva la un service sony (cca 200 lei)

Ultima filmare cu acest aparat e cea de aici: http://foto.radaseni.info.ro/start.php?pagina_id=5, am filmat doar 4 nunti in 2010, motivul camera mea video principala era in service.
--------------------------

Relatii la tel: 0744-669-444


Ultima editare efectuata de catre c_anicai in Sam Iun 23, 2012 6:32 am, editata de 7 ori
c_anicai
c_anicai

Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/04/2010

Sus In jos

Ofer la schimb camera video sony pentru o gentuță Empty sau un aparat foto de colectie

Mesaj  c_anicai Vin Iun 22, 2012 3:56 am

sau ofer un aparat foto de colectie Yashica FR2 - stare impecabila.

Ofer la schimb camera video sony pentru o gentuță Yashica_fr2_1_tOfer la schimb camera video sony pentru o gentuță Yashica_fr2_2_tOfer la schimb camera video sony pentru o gentuță Yashica_fr2_3_t
c_anicai
c_anicai

Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/04/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum